UsiAvto

UsiAvto › Jaguar › XF › Миколаїв

Jaguar XF у Миколаєві

5 авто · від $7 000 · типово $8 700

Ще фільтри
Jaguar XF
$7 000
≈ 316 750 грн
2008 · 186 тис. км · Автомат
AUTO.RIA Миколаїв
ТоргVIN єОбмінКредит / розстрочка
Jaguar XF
$8 500
≈ 384 625 грн
2014 · 192 тис. км · Автомат · Бензин · 3,0 л
AUTO.RIA Миколаїв
Був у ДТПVIN єОбмінКредит / розстрочка
Jaguar XF 3.0 supercharged
$8 700
≈ 391 511 грн
2014 · 190 тис. км · Автомат · Бензин · 3,0 л
OLX Миколаїв
Від власникаОбмінСервісна книжка
Jaguar XF
$12 000
≈ 543 000 грн
2009 · 169 тис. км · Автомат · Дизель · 3,0 л
AUTO.RIA Миколаїв
ТоргVIN єОбмінКредит / розстрочка
Jaguar XF
$12 500
≈ 565 625 грн
2014 · 200 тис. км · Автомат · Дизель · 2,2 л
AUTO.RIA Миколаїв
VIN єКредит / розстрочка
Telegram

Вигідні авто — щодня в Telegram

Тричі на день публікуємо свіжі оголошення, які на 15–40% дешевші за схожі. Без авто після ДТП і підозрілих цін.

Підписатися на канал
⚡ Перекуп Pro

Усі вигідні авто — одразу після появи

Для тих, хто купує на перепродаж або хоче встигнути першим. Бот у Telegram надсилає кожне свіже оголошення, яке на 10–40% дешевше за схожі, — за кілька хвилин після появи на AUTO.RIA чи OLX.

⚡ Оформити в Telegram 1 050 ⭐ (≈ 880 грн) на 30 днів або 300 ⭐ на тиждень · оплата зірками Telegram — карткою чи Apple Pay · скасувати будь-коли

Огляд ринку: Jaguar XF

225авто у продажу
$13 000типова ціна
$7k$15k$22k200820102012201420162018 2008: типово $8 450 (18 авто)2009: типово $9 450 (10 авто)2010: типово $10 000 (7 авто)2012: типово $12 400 (21 авто)2013: типово $11 250 (36 авто)2014: типово $11 300 (20 авто)2015: типово $14 250 (24 авто)2016: типово $15 514 (46 авто)2017: типово $16 603 (20 авто)2018: типово $19 745 (10 авто)2019: типово $20 000 (7 авто)

Паливо

Бензин126
Дизель85
Газ / бензин10

Коробка передач

Автомат219

Де найбільше пропозицій

Київська обл.76
Львівська обл.29
Дніпропетровська обл.21
Одеська обл.17
Івано-Франківська обл.10
Волинська обл.9

Без авто після ДТП, з підозріло низькою ціною, не в Україні та нерозмитнених. Рахуємо самі по всіх майданчиках.

Jaguar XF у містах

Стежте за цінами на Jaguar XF

У застосунку — сповіщення про нові авто за вашим пошуком і про зниження ціни в обраному. Без реєстрації.

Завантажте вApp Store