UsiAvto

UsiAvto › Lexus › GS

Lexus GS 2007

41 авто · від $4 000 · типово $7 600

Ще фільтри
Lexus GS
$4 000
≈ 181 000 грн
2007 · 289 тис. км · Автомат · Бензин · 3,5 л
AUTO.RIA Фастів
ТоргVIN єОбмін
Lexus GS
$5 500
≈ 248 875 грн
2007 · 340 тис. км · Автомат · Бензин · 3,0 л
AUTO.RIA Львів
Готовий до перевірокVIN єКредит / розстрочка
Lexus GS
$5 950
≈ 269 238 грн
2007 · 250 тис. км · Автомат · Бензин · 3,5 л
AUTO.RIA Полтава
ТоргVIN єОбмінКредит / розстрочка
Lexus GS
$5 999
≈ 271 455 грн
2007 · 285 тис. км · Автомат · Бензин · 3,5 л
AUTO.RIA Хмельницький
Готовий до перевірокVIN єКредит / розстрочка
Lexus GS
$6 400
≈ 289 600 грн
2007 · 305 тис. км · Автомат · Бензин · 3,5 л
AUTO.RIA Київ
ОбмінКредит / розстрочка
Продам Lexus GS 350 AWD!Без торгу!
$6 500
≈ 291 606 грн
2007 · 289 тис. км · Автомат · Бензин · 3,5 л
OLX Коломия
Автосалон
Lexus GS
$6 500
≈ 294 125 грн
2007 · 200 тис. км · Автомат · Бензин · 3,0 л
AUTO.RIA Дунаївці
Був у ДТПVIN єКредит / розстрочка
Lexus GS
$6 500
≈ 294 125 грн
2007 · 269 тис. км · Автомат · Бензин · 3,5 л
AUTO.RIA Коломия
Готовий до перевірокVIN єКредит / розстрочка
Lexus GS
$6 500
≈ 294 125 грн
2007 · 351 тис. км · Автомат · Бензин · 3,5 л
AUTO.RIA Київ
ТоргVIN єОбмінКредит / розстрочка
Продам Lexus GS300
$6 500
≈ 291 606 грн
2007 · 300 тис. км · Автомат · Бензин · 3,0 л
OLX Кам’янське
Від власника
Lexus GS полный привод максимальная комплектация один собственник
$6 700
≈ 300 579 грн
2007 · 191 тис. км · Автомат · Бензин · 3,5 л
OLX Київ
АвтосалонОбмінКредит / розстрочкаПерший власник
Lexus GS300  V6 3,0l.
$6 750
≈ 302 822 грн
2007 · 244 тис. км · Автомат · Газ / бензин · 3,0 л
OLX Новодністровськ
Від власникаТорг
Lexus GS
$6 800
≈ 307 700 грн
2007 · 240 тис. км · Бензин · 3,0 л
AUTO.RIA Болград
ТоргVIN єКредит / розстрочка
продам лексус гс350
$7 000
≈ 314 038 грн
2007 · 300 тис. км · Автомат · Бензин · 3,5 л
OLX Синельникове
Автосалон
Lexus GS
$7 000
≈ 316 750 грн
2007 · 250 тис. км · Автомат · Бензин · 3,0 л
AUTO.RIA Запоріжжя
ТоргVIN єКредит / розстрочка
Lexus GS300 2007 года
$7 300
≈ 327 496 грн
2007 · 270 тис. км · Автомат · Бензин · 3,0 л
OLX Дніпро
АвтосалонТорг
Lexus GS
$7 499
≈ 339 330 грн
2007 · 265 тис. км · Автомат · Бензин · 3,0 л
AUTO.RIA Дніпро
Готовий до перевірокТоргVIN єКредит / розстрочка
Lexus GS
$7 500
≈ 339 375 грн
2007 · 236 тис. км · Автомат
AUTO.RIA Одеса
ТоргVIN єОбмінКредит / розстрочка
Lexus GS
$7 500
≈ 339 375 грн
2007 · 250 тис. км · Автомат · Бензин · 3,5 л
AUTO.RIA Миколаїв
ТоргVIN єКредит / розстрочка
Lexus GS 350 awd 2007 чёрный
$7 500
≈ 336 469 грн
2007 · 209 тис. км · Автомат · Бензин · 3,5 л
OLX Київ
Від власника
Lexus GS
$7 600
≈ 343 900 грн
2007 · 260 тис. км · Автомат · Бензин · 3,5 л
AUTO.RIA Рівне
ТоргVIN єОбмінКредит / розстрочка
Lexus GS
$7 750
≈ 350 688 грн
2007 · 244 тис. км · Автомат · Газ / бензин · 3,0 л
AUTO.RIA Новодністровськ
Готовий до перевірокVIN єКредит / розстрочка
Продам   Lexus 350 GS
$7 800
≈ 349 928 грн
2007 · 323 тис. км · Автомат · Бензин · 3,5 л
OLX Київ
Автосалон
Lexus GS
$7 990
≈ 361 548 грн
2007 · 298 тис. км · Автомат · Бензин · 3,5 л
AUTO.RIA Київ
Готовий до перевірокТоргОбмінКредит / розстрочка
Lexus GS
$8 000
≈ 362 000 грн
2007 · 250 тис. км · Автомат · Бензин · 3,5 л
AUTO.RIA Яремче
Готовий до перевірокТоргVIN єОбмін
+ ще на OLX $8 000
Lexus GS
$8 000
≈ 362 000 грн
2007 · 220 тис. км · Автомат · Бензин · 3,5 л
AUTO.RIA Ізмаїл
Готовий до перевірокТоргVIN єКредит / розстрочка
Lexus GS
$8 000
≈ 362 000 грн
2007 · 290 тис. км · Автомат · Бензин · 3,5 л
AUTO.RIA Черкаси
ТоргVIN єКредит / розстрочка
Lexus GS
$8 000
≈ 362 000 грн
2007 · 250 тис. км · Автомат · Бензин · 3,5 л
AUTO.RIA Харків
Готовий до перевірокVIN єКредит / розстрочка
Lexus GS
$8 300
≈ 375 575 грн
2007 · 216 тис. км · Автомат · Бензин · 3,5 л
AUTO.RIA Харків
Готовий до перевірокТоргVIN єКредит / розстрочка
Lexus GS350.            .
$8 500
≈ 381 331 грн
2007 · 230 тис. км · Автомат · Газ / бензин · 3,5 л
OLX Соснівка
Від власника
Telegram

Вигідні авто — щодня в Telegram

Тричі на день публікуємо свіжі оголошення, які на 15–40% дешевші за схожі. Без авто після ДТП і підозрілих цін.

Підписатися на канал
⚡ Перекуп Pro

Усі вигідні авто — одразу після появи

Для тих, хто купує на перепродаж або хоче встигнути першим. Бот у Telegram надсилає кожне свіже оголошення, яке на 10–40% дешевше за схожі, — за кілька хвилин після появи на AUTO.RIA чи OLX.

⚡ Оформити в Telegram 1 050 ⭐ (≈ 870 грн) на 30 днів · оплата зірками Telegram — карткою чи Apple Pay · скасувати будь-коли

Скільки коштує Lexus GS 2007

Зараз в Україні продається 41 Lexus GS 2007. Типова ціна — $7 600, більшість авто коштують від $6 700 до $8 500. Найдешевше без ДТП — $4 000. Авто на рік старші коштують типово $7 950, на рік новіші — $9 999. Найчастіше GS продають з двигуном «бензин».

Рахуємо самі по всіх оголошеннях AUTO.RIA та OLX, без авто після ДТП, з підозріло низькою ціною та не в Україні.

Lexus GS у містах

Lexus GS: ціни за роками

Стежте за цінами на Lexus GS

У застосунку — сповіщення про нові авто за вашим пошуком і про зниження ціни в обраному. Без реєстрації.

Завантажте вApp Store