UsiAvto

UsiAvto › Mitsubishi › Pajero Sport

Mitsubishi Pajero Sport 2008

38 авто · від $6 300 · типово $8 700

Ще фільтри
Mitsubishi Pajero Sport
$6 300
≈ 286 146 грн
2008 · 290 тис. км · Автомат · Газ / бензин · 3,0 л
AUTO.RIA Харків
ТоргОбмінКредит / розстрочка
+ ще на OLX $6 500
Mitsubishi Pajero Sport 2008рік 3л бензин акпп повний привід 4х4
$6 500
≈ 293 014 грн
2008 · 287 тис. км · Автомат · Газ / бензин · 3,0 л
OLX Харків
Автосалон
+ ще на RST $6 500
MITSUBISHI Pajero Sport
$6 500
≈ 292 900 грн
2008 · 390 тис. км · Автомат · Газ / бензин · 3,0 л
RST Харків
Обмін
Mitsubishi Pajero Sport
$6 550
≈ 297 501 грн
2008 · 402 тис. км · Автомат · Газ / бензин · 3,0 л
AUTO.RIA Київ
Від власникаVIN єКредит / розстрочка
Mitsubishi Pajero Sport
$7 000
≈ 316 750 грн
2008 · 375 тис. км · Автомат · Газ / бензин · 3,0 л
AUTO.RIA Луцьк
Готовий до перевірокVIN єКредит / розстрочка
Mitsubishi Pajero Sport
$7 800
≈ 352 716 грн
2008 · 300 тис. км · Автомат · Газ / бензин · 3,0 л
AUTO.RIA Запоріжжя
ТоргVIN єКредит / розстрочка
Mitsubishi Pajero Sport
$8 000
≈ 361 760 грн
2008 · 220 тис. км · Механіка · Дизель · 2,5 л
AUTO.RIA Харків
VIN єКредит / розстрочка
Mitsubishi Pajero Sport
$8 000
≈ 362 000 грн
2008 · 319 тис. км · Автомат · Газ / бензин · 3,0 л
AUTO.RIA Косів
ТоргVIN єКредит / розстрочка
Mitsubishi Pajero Sport
$8 000
≈ 362 000 грн
2008 · 327 тис. км · Автомат · Бензин · 3,0 л
AUTO.RIA Тальне
Готовий до перевірокТоргVIN єКредит / розстрочка
Mitsubishi Pajero Sport
$8 000
≈ 362 000 грн
2008 · 203 тис. км · Автомат · Газ / бензин · 3,0 л
AUTO.RIA Синельникове
Готовий до перевірокТоргVIN єКредит / розстрочка
MITSUBISHI Pajero Sport
$8 000
≈ 360 500 грн
2008 · 327 тис. км · Автомат · Бензин · 3,0 л
RST Черкаська
MITSUBISHI Pajero Sport
$8 150
≈ 367 200 грн
2008 · 208 тис. км · Механіка · Дизель · 2,5 л
RST Івано-Франківська
Mitsubishi Pajero Sport
$8 200
≈ 371 050 грн
2008 · 306 тис. км · Автомат · Газ / бензин · 3,0 л
AUTO.RIA Івано-Франківськ
Готовий до перевірокТоргVIN єОбмін
Mitsubishi Pajero Sport
$8 300
≈ 375 326 грн
2008 · 235 тис. км · Механіка · Газ / бензин · 3,0 л
AUTO.RIA Миронівка
Готовий до перевірокVIN єКредит / розстрочка
Mitsubishi Pajero Sport
$8 300
≈ 376 820 грн
2008 · 237 тис. км · Автомат · Бензин · 3,0 л
AUTO.RIA Одеса
Готовий до перевірокТоргVIN єКредит / розстрочка
Mitsubishi Pajero Sport
$8 333
≈ 378 318 грн
2008 · 268 тис. км · Автомат · Газ / бензин · 3,0 л
AUTO.RIA Харків
ТоргVIN єКредит / розстрочка
Mitsubishi Pajero Sport
$8 400
≈ 380 100 грн
2008 · 250 тис. км · Механіка · Дизель
AUTO.RIA Новий Буг
ТоргКредит / розстрочка
Продається Pagero sport
$8 400
≈ 378 011 грн
2008 · 240 тис. км · Механіка · Дизель · 2,5 л
OLX Новий Буг
Від власникаVIN є
Mitsubishi Pajero Sport
$8 500
≈ 384 625 грн
2008 · 311 тис. км · Автомат · Газ / бензин
AUTO.RIA Київ
Готовий до перевірокVIN єКредит / розстрочка
Mitsubishi Pajero Sport
$8 900
≈ 402 458 грн
2008 · 187 тис. км · Автомат · Газ / бензин · 3,0 л
AUTO.RIA Чернівці
Готовий до перевірокVIN єКредит / розстрочка
Mitsubishi Pajero Sport
$9 000
≈ 406 980 грн
2008 · 345 тис. км · Автомат · Газ / бензин
AUTO.RIA Київ
Готовий до перевірокТоргVIN єКредит / розстрочка
Mitsubishi Pajero Sport
$9 000
≈ 407 160 грн
2008 · 190 тис. км · Автомат · Газ / бензин · 3,0 л
AUTO.RIA Володарка
Готовий до перевірокТоргVIN єОбмін
Продам Mitsubishi Pajero Sport 2008 3.0 ГАЗ/БЕНЗИН
$9 100
≈ 411 339 грн
2008 · 193 тис. км · Автомат · Газ / бензин · 3,0 л
OLX Краснокутськ
АвтосалонТорг
MITSUBISHI Pajero Sport
$9 500
≈ 428 000 грн
2008 · 300 тис. км · Механіка · Дизель · 2,5 л
RST Тернопільська
Mitsubishi Pajero Sport
$9 700
≈ 438 634 грн
2008 · 190 тис. км · Автомат · Газ / бензин
AUTO.RIA Охтирка
VIN єКредит / розстрочка
Mitsubishi Pajero Sport
$10 000
≈ 454 500 грн
2008 · 298 тис. км · Автомат · Газ / бензин · 3,0 л
AUTO.RIA Полтава
Готовий до перевірокVIN єКредит / розстрочка
MITSUBISHI Pajero Sport
$10 000
≈ 450 600 грн
2008 · 280 тис. км · Механіка · Дизель · 2,5 л
RST Вінницька
Обмін
Mitsubishi Pajero Sport
$10 300
≈ 466 075 грн
2008 · 311 тис. км · Механіка · Дизель · 2,5 л
AUTO.RIA Тячів
VIN єКредит / розстрочка
Mitsubishi Pajero Sport
$10 500
≈ 474 810 грн
2008 · 218 тис. км · Механіка · Дизель
AUTO.RIA Шептицький
ТоргVIN єКредит / розстрочка
Mitsubishi Pajero Sport
$10 500
≈ 474 810 грн
2008 · 201 тис. км · Механіка · Дизель · 2,5 л
AUTO.RIA Львів
Готовий до перевірокТоргVIN єКредит / розстрочка
Telegram

Вигідні авто — щодня в Telegram

Тричі на день публікуємо свіжі оголошення, які на 15–40% дешевші за схожі. Без авто після ДТП і підозрілих цін.

Підписатися на канал
⚡ Перекуп Pro

Усі вигідні авто — одразу після появи

Для тих, хто купує на перепродаж або хоче встигнути першим. Бот у Telegram надсилає кожне свіже оголошення, яке на 10–40% дешевше за схожі, — за кілька хвилин після появи на AUTO.RIA чи OLX.

⚡ Оформити в Telegram 1 050 ⭐ (≈ 880 грн) на 30 днів або 300 ⭐ на тиждень · оплата зірками Telegram — карткою чи Apple Pay · скасувати будь-коли

Скільки коштує Mitsubishi Pajero Sport 2008

Зараз в Україні продається 38 Mitsubishi Pajero Sport 2008. Типова ціна — $8 700, більшість авто коштують від $8 000 до $10 450. Найдешевше без ДТП — $6 300. Авто на рік старші коштують типово $8 500. Найчастіше Pajero Sport продають з двигуном «дизель».

Рахуємо самі по всіх оголошеннях AUTO.RIA, OLX та RST, без авто після ДТП, з підозріло низькою ціною та не в Україні.

Mitsubishi Pajero Sport у містах

Mitsubishi Pajero Sport: ціни за роками

Стежте за цінами на Mitsubishi Pajero Sport

У застосунку — сповіщення про нові авто за вашим пошуком і про зниження ціни в обраному. Без реєстрації.

Завантажте вApp Store