UsiAvto

UsiAvto › Nissan › Rogue › Черкаси

Nissan Rogue у Черкасах

58 авто · від $11 500 · типово $15 800

Ще фільтри
Nissan Rogue
$11 500
≈ 520 375 грн
2015 · 127 тис. км · Автомат · Бензин · 2,5 л
AUTO.RIA Черкаси
Був у ДТПТоргVIN єОбмінКредит / розстрочка
Nissan Rogue
$11 500
≈ 520 375 грн
2014 · 189 тис. км · Автомат · Газ / бензин · 2,5 л
AUTO.RIA Черкаси
Був у ДТПГотовий до перевірокVIN єКредит / розстрочка
Nissan Rogue
$11 690
≈ 528 973 грн
2016 · 143 тис. км · Автомат · Бензин
AUTO.RIA Черкаси
Був у ДТПГотовий до перевірокТоргVIN єКредит / розстрочка
Nissan Rogue
$11 800
≈ 533 950 грн
2014 · 230 тис. км · Автомат · Бензин · 2,5 л
AUTO.RIA Черкаси
Був у ДТПГотовий до перевірокТоргVIN єКредит / розстрочка
Nissan Rogue
$11 999
≈ 542 955 грн
2018 · 199 тис. км · Автомат · Бензин · 2,5 л
AUTO.RIA Черкаси
Був у ДТПГотовий до перевірокТоргVIN єОбмін
Nissan Rogue
$12 300
≈ 556 575 грн
2014 · 131 тис. км · Автомат · Бензин · 2,5 л
AUTO.RIA Черкаси
Був у ДТПГотовий до перевірокТоргVIN єОбмін
Nissan Rogue
$12 500
≈ 565 625 грн
2016 · 171 тис. км · Автомат · Газ / бензин · 2,5 л
AUTO.RIA Черкаси
Був у ДТПVIN єКредит / розстрочка
Продам свій Nissan Rogue
$12 700
≈ 569 754 грн
2016 · Автомат · Газ / бензин
OLX Черкаси
Від власникаНе фарбована
Nissan Rogue
$12 800
≈ 579 200 грн
2016 · 230 тис. км · Автомат · Бензин · 2,5 л
AUTO.RIA Черкаси
Був у ДТПГотовий до перевірокVIN єКредит / розстрочка
Nissan Rogue
$12 900
≈ 583 725 грн
2016 · 230 тис. км · Автомат · Бензин · 2,5 л
AUTO.RIA Черкаси
Був у ДТПТоргVIN єКредит / розстрочка
ПРОДАМ Nissan Rogue Sport AWD
$12 999
≈ 584 972 грн
2020 · 217 тис. км · Автомат · Бензин · 2,0 л
OLX Черкаси
АвтосалонVIN єОбмінНе бита
Nissan Rogue
$13 000
≈ 588 250 грн
2015 · 208 тис. км · Автомат · Газ / бензин · 2,5 л
AUTO.RIA Черкаси
Був у ДТПКредит / розстрочка
Nissan Rogue
$13 000
≈ 588 250 грн
2016 · 203 тис. км · Автомат · Газ / бензин · 2,5 л
AUTO.RIA Черкаси
Був у ДТПГотовий до перевірокТоргVIN єОбмін
Nissan Rogue
$13 000
≈ 588 250 грн
2017 · 170 тис. км · Автомат · Газ / бензин · 2,5 л
AUTO.RIA Черкаси
Був у ДТПVIN єКредит / розстрочка
Nissan Rogue
$13 100
≈ 592 775 грн
2015 · 111 тис. км · Автомат · Бензин · 2,5 л
AUTO.RIA Черкаси
Був у ДТПГотовий до перевірокVIN єКредит / розстрочка
Nissan Rogue
$13 500
≈ 610 875 грн
2015 · 173 тис. км · Автомат · Газ / бензин · 2,5 л
AUTO.RIA Черкаси
Був у ДТПVIN єКредит / розстрочка
Nissan Rogue
$13 900
≈ 628 975 грн
2019 · 171 тис. км · Автомат · Газ / бензин · 2,5 л
AUTO.RIA Черкаси
Був у ДТПГотовий до перевірокVIN єКредит / розстрочка
+ ще на OLX $13 900
Nissan Rogue
$14 000
≈ 633 500 грн
2018 · 164 тис. км · Автомат · Бензин · 2,5 л
AUTO.RIA Черкаси
Був у ДТПГотовий до перевірокТоргVIN єКредит / розстрочка
Nissan Rogue
$14 300
≈ 647 075 грн
2017 · 136 тис. км · Автомат · Бензин · 2,5 л
AUTO.RIA Черкаси
Був у ДТПГотовий до перевірокТоргVIN єКредит / розстрочка
Nissan Rogue Sport 2017 (4*4) повна комплектація
$14 600
≈ 654 993 грн
2017 · 98 тис. км · Автомат · Бензин · 2,0 л
OLX Черкаси
Від власника
Продам Nisan Rogue Sport 20рік
$14 700
≈ 661 519 грн
2020 · 130 тис. км · Автомат · Бензин · 2,0 л
OLX Черкаси
АвтосалонVIN єПерший власник
Nissan Rogue
$14 700
≈ 665 175 грн
2018 · 137 тис. км · Автомат · Бензин · 2,5 л
AUTO.RIA Черкаси
Був у ДТПТоргОбмінКредит / розстрочка
Nissan Rogue
$14 900
≈ 674 225 грн
2018 · 129 тис. км · Автомат · Бензин · 2,5 л
AUTO.RIA Черкаси
Був у ДТПГотовий до перевірокТоргVIN єКредит / розстрочка
Nissan Rogue
$14 900
≈ 674 225 грн
2015 · 80 тис. км · Автомат · Бензин · 2,5 л
AUTO.RIA Черкаси
Був у ДТПVIN єКредит / розстрочка
Nissan Rogue
$15 000
≈ 678 750 грн
2020 · 135 тис. км · Бензин · 2,0 л
AUTO.RIA Черкаси
Був у ДТПГотовий до перевірокVIN єКредит / розстрочка
Nissan Rogue
$15 500
≈ 701 375 грн
2018 · 104 тис. км · Автомат · Бензин · 2,5 л
AUTO.RIA Черкаси
Був у ДТПТоргОбмінКредит / розстрочка
Nissan Rogue
$15 500
≈ 701 375 грн
2017 · 105 тис. км · Автомат · Бензин · 2,5 л
AUTO.RIA Черкаси
Був у ДТПГотовий до перевірокVIN єКредит / розстрочка
Nissan Rogue
$15 500
≈ 701 375 грн
2015 · 85 тис. км · Автомат · Бензин · 2,5 л
AUTO.RIA Черкаси
Був у ДТПТоргVIN єОбмінКредит / розстрочка
Nissan Rogue
$16 100
≈ 728 525 грн
2019 · 115 тис. км · Автомат · Газ / бензин · 2,5 л
AUTO.RIA Черкаси
Був у ДТПVIN єКредит / розстрочка
Nissan Rogue
$16 250
≈ 735 313 грн
2019 · 88 тис. км · Автомат · Бензин · 2,5 л
AUTO.RIA Черкаси
Був у ДТПГотовий до перевірокТоргVIN єКредит / розстрочка
Telegram

Вигідні авто — щодня в Telegram

Тричі на день публікуємо свіжі оголошення, які на 15–40% дешевші за схожі. Без авто після ДТП і підозрілих цін.

Підписатися на канал
⚡ Перекуп Pro

Усі вигідні авто — одразу після появи

Для тих, хто купує на перепродаж або хоче встигнути першим. Бот у Telegram надсилає кожне свіже оголошення, яке на 10–40% дешевше за схожі, — за кілька хвилин після появи на AUTO.RIA чи OLX.

⚡ Оформити в Telegram 1 050 ⭐ (≈ 870 грн) на 30 днів або 300 ⭐ на тиждень · оплата зірками Telegram — карткою чи Apple Pay · скасувати будь-коли

Огляд ринку: Nissan Rogue

3 096авто у продажу
$14 875типова ціна
$7k$16k$26k20072011201520192023 2007: типово $6 800 (4 авто)2008: типово $7 200 (11 авто)2011: типово $7 850 (8 авто)2012: типово $9 250 (14 авто)2013: типово $10 000 (26 авто)2014: типово $11 500 (187 авто)2015: типово $11 999 (237 авто)2016: типово $12 500 (394 авто)2017: типово $14 050 (562 авто)2018: типово $14 900 (428 авто)2019: типово $15 500 (309 авто)2020: типово $18 999 (181 авто)2021: типово $20 700 (348 авто)2022: типово $19 999 (89 авто)2023: типово $19 999 (154 авто)2024: типово $22 500 (100 авто)2025: типово $23 450 (38 авто)2026: типово $23 700 (3 авто)

Паливо

Бензин2 348
Газ / бензин676
Гібрид27
Дизель1

Коробка передач

Автомат3 017
Механіка2

Де найбільше пропозицій

Київська обл.589
Львівська обл.344
Дніпропетровська обл.298
Полтавська обл.227
Харківська обл.194
Одеська обл.176

Без авто після ДТП, з підозріло низькою ціною, не в Україні та нерозмитнених. Рахуємо самі по всіх майданчиках.

Nissan Rogue у містах

Стежте за цінами на Nissan Rogue

У застосунку — сповіщення про нові авто за вашим пошуком і про зниження ціни в обраному. Без реєстрації.

Завантажте вApp Store