UsiAvto

UsiAvto › Renault › Scenic › Кропивницький

Renault Scenic у Кропивницькому

36 авто · від $1 600 · типово $5 250

Ще фільтри
Renault Scenic
$1 600
≈ 72 384 грн
1999 · 330 тис. км · Механіка · Бензин · 1,6 л
AUTO.RIA Кропивницький
Готовий до перевірокТоргVIN єОбмін
Renault Scenic
$3 500
≈ 158 445 грн
2005 · 313 тис. км · Автомат · Газ / бензин · 1,6 л
AUTO.RIA Кропивницький
Готовий до перевірокТоргVIN єКредит / розстрочка
Renault Scenic
$3 700
≈ 167 092 грн
2004 · 240 тис. км · Механіка · Дизель · 1,5 л
AUTO.RIA Кропивницький
Від власникаТоргVIN єОбмін
Продам рено сценик
$3 850
≈ 174 028 грн
2005 · 200 тис. км · Механіка · Бензин
OLX Кропивницький
Від власникаОбмінСервісна книжкаНе бита
Renault Scenic
$4 000
≈ 180 600 грн
2005 · 243 тис. км · Механіка · Бензин · 1,6 л
AUTO.RIA Кропивницький
VIN єКредит / розстрочка
Renault Scenic
$4 200
≈ 190 134 грн
2005 · 260 тис. км · Бензин
AUTO.RIA Кропивницький
ТоргVIN єКредит / розстрочка
Renault Scenic
$4 399
≈ 198 659 грн
2003 · 245 тис. км · Бензин · 2,0 л
AUTO.RIA Кропивницький
Готовий до перевірокТоргVIN єКредит / розстрочка
Renault Scenic
$4 400
≈ 199 188 грн
2005 · 188 тис. км · Механіка · Газ / бензин · 1,6 л
AUTO.RIA Кропивницький
ТоргVIN єКредит / розстрочка
Renault Scenic
$4 500
≈ 203 220 грн
2008 · 211 тис. км · Механіка · Дизель
AUTO.RIA Кропивницький
Готовий до перевірокТоргVIN єКредит / розстрочка
Renault Scenic
$4 500
≈ 203 175 грн
2003 · 200 тис. км · Механіка · Бензин · 1,6 л
AUTO.RIA Кропивницький
Готовий до перевірокVIN єКредит / розстрочка
Renault Scenic
$4 500
≈ 203 220 грн
2005 · 200 тис. км · Механіка · Дизель
AUTO.RIA Кропивницький
VIN єКредит / розстрочка
Рено гранд сценик 2.0 2006 год газ-бензин.
$4 700
≈ 211 506 грн
2006 · 230 тис. км · Механіка · Газ / бензин · 2,0 л
OLX Кропивницький
Від власникаТоргОбмінНе бита
Renault Scenic
$4 700
≈ 212 017 грн
2010 · 303 тис. км · Автомат · Дизель · 1,5 л
AUTO.RIA Кропивницький
Від власникаТоргVIN єОбмін
Renault Scenic
$4 800
≈ 216 768 грн
2005 · 213 тис. км
AUTO.RIA Кропивницький
ТоргVIN єОбмінКредит / розстрочка
Renault Scenic
$5 100
≈ 230 571 грн
2006 · 220 тис. км · Механіка · Дизель · 1,9 л
AUTO.RIA Кропивницький
VIN єКредит / розстрочка
Renault Scenic
$5 199
≈ 235 359 грн
2005 · 265 тис. км · Механіка · Газ / бензин · 1,6 л
AUTO.RIA Кропивницький
Готовий до перевірокТоргКредит / розстрочка
Renault Scenic
$5 200
≈ 234 832 грн
2006 · 260 тис. км · Механіка · Газ / бензин
AUTO.RIA Кропивницький
ТоргVIN єОбмінКредит / розстрочка
Renault Scenic
$5 200
≈ 235 404 грн
2004 · 308 тис. км · Механіка · Дизель · 1,5 л
AUTO.RIA Кропивницький
ТоргVIN єКредит / розстрочка
Renault Scenic
$5 300
≈ 239 348 грн
2006 · 180 тис. км · Механіка · Газ / бензин · 1,6 л
AUTO.RIA Кропивницький
VIN єКредит / розстрочка
Рено меган сценік Renault scenic
$5 400
≈ 243 007 грн
2010 · 305 тис. км · Механіка · Дизель · 1,5 л
OLX Кропивницький
АвтосалонОбмін
Продам Рено Сценік 3
$6 200
≈ 279 008 грн
2009 · 333 тис. км · Механіка · Дизель · 1,5 л
OLX Кропивницький
Від власникаНе битаНе фарбована
+ ще на AUTO.RIA $6 200
Renault Scenic
$6 300
≈ 285 201 грн
2010 · 340 тис. км · Механіка · Дизель · 1,5 л
AUTO.RIA Кропивницький
ТоргVIN єОбмінКредит / розстрочка
Renault grand scenic газ-бензин АКПП
$6 399
≈ 287 075 грн
2008 · 213 тис. км · Автомат · Газ / бензин · 2,0 л
OLX Кропивницький
Від власникаНе битаНе фарбована
Renault Scenic Рено Сценік II 2008 р 1,6 Бензин 6МКПП 186 тис/км ОБСЛУГОВАНИЙ
$6 500
≈ 291 606 грн
2008 · 186 тис. км · Механіка · Бензин · 1,6 л
OLX Кропивницький
АвтосалонОбмінКредит / розстрочкаСервісна книжка
Renault Scenic
$6 500
≈ 294 255 грн
2007 · 223 тис. км · Механіка · Газ / бензин · 1,6 л
AUTO.RIA Кропивницький
Готовий до перевірокVIN єКредит / розстрочка
Renault Scenic
$6 600
≈ 298 056 грн
2009 · 253 тис. км · Механіка · Дизель · 1,5 л
AUTO.RIA Кропивницький
ТоргVIN єОбмінКредит / розстрочка
Renault Scenic
$6 600
≈ 297 990 грн
2010 · 207 тис. км · Механіка · Дизель · 1,5 л
AUTO.RIA Кропивницький
VIN єКредит / розстрочка
Renault Scenic 1.5dCi 8V 6МКПП 2012 р.в. (110 к.с.)
$6 900
≈ 310 677 грн
2012 · 185 тис. км · Механіка · Дизель · 1,5 л
OLX Кропивницький
АвтосалонОбмінКредит / розстрочка
Renault Scenic
$6 900
≈ 312 156 грн
2009 · 198 тис. км · Механіка · Газ / бензин · 1,4 л
AUTO.RIA Кропивницький
Готовий до перевірокТоргVIN єОбмін
Renault Scenic
$7 000
≈ 317 800 грн
2010 · 250 тис. км · Механіка · Дизель · 1,5 л
AUTO.RIA Кропивницький
Готовий до перевірокVIN єКредит / розстрочка
Telegram

Вигідні авто — щодня в Telegram

Тричі на день публікуємо свіжі оголошення, які на 15–40% дешевші за схожі. Без авто після ДТП і підозрілих цін.

Підписатися на канал
⚡ Перекуп Pro

Усі вигідні авто — одразу після появи

Для тих, хто купує на перепродаж або хоче встигнути першим. Бот у Telegram надсилає кожне свіже оголошення, яке на 10–40% дешевше за схожі, — за кілька хвилин після появи на AUTO.RIA чи OLX.

⚡ Оформити в Telegram 1 050 ⭐ (≈ 880 грн) на 30 днів або 300 ⭐ на тиждень · оплата зірками Telegram — карткою чи Apple Pay · скасувати будь-коли

Огляд ринку: Renault Scenic

2 248авто у продажу
$5 999типова ціна
$2k$9k$16k199920032007201120152019 1999: типово $2 200 (15 авто)2000: типово $2 467 (16 авто)2001: типово $2 994 (22 авто)2002: типово $3 000 (15 авто)2003: типово $3 800 (103 авто)2004: типово $4 000 (154 авто)2005: типово $4 500 (180 авто)2006: типово $4 700 (208 авто)2007: типово $5 199 (217 авто)2008: типово $5 150 (157 авто)2009: типово $6 499 (163 авто)2010: типово $6 800 (205 авто)2011: типово $6 999 (230 авто)2012: типово $7 700 (171 авто)2013: типово $8 399 (119 авто)2014: типово $8 999 (101 авто)2015: типово $9 100 (51 авто)2016: типово $10 900 (28 авто)2017: типово $13 900 (52 авто)2018: типово $14 993 (20 авто)2019: типово $14 999 (17 авто)2020: типово $15 425 (4 авто)

Паливо

Дизель1 322
Бензин609
Газ / бензин265

Коробка передач

Механіка1 724
Автомат445

Де найбільше пропозицій

Львівська обл.247
Київська обл.208
Волинська обл.185
Вінницька обл.175
Дніпропетровська обл.174
Івано-Франківська обл.150

Без авто після ДТП, з підозріло низькою ціною, не в Україні та нерозмитнених. Рахуємо самі по всіх майданчиках.

Renault Scenic у містах

Стежте за цінами на Renault Scenic

У застосунку — сповіщення про нові авто за вашим пошуком і про зниження ціни в обраному. Без реєстрації.

Завантажте вApp Store